POPELÁŘI - Praha 10 - Vinohrady

Autor:
Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. zajišťující komunální služby (svoz a likvidace odpadu, čištění komunikací, údržby zeleně apod.), hledá zaměstnance na pozici:

ZÁVOZNÍK/POPELÁŘ

Náplň práce:

  • starat se o čistotu města na jednom z našich moderních aut
  • budete součástí důležité práce v komunálních službách
  • a k tomu dostanete veškeré potřebné vybavení a instrukce

Požadavky:

  • chuť a zodpovědnost k práci
  • časová flexibilita (schopnost pracovat i brzo ráno a o víkendech)
  • určitě uplatníte Vaši pečlivost, dobrou fyzickou kondici

Nabízíme:

  • smysluplná práce na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení (až 14 platů ročně) a motivační program, každý rok bonus za odpracované roky
  • náborový příspěvek 30 000,- (vyplaceno v prvních 6 měsících) - pouze na hlavní pracovní poměr
  • benefity jako jsou stravenky, příspěvky na dovolenou, podnikové půjčky
  • moderní a stabilní zázemí firmy
  • podpora při zvyšování kvalifikace
  • přátelský kolektiv

Nástup: ihned

Kontaktní e-mail: prace@komwag.cz; telefon: +420 773 770 773.