Řidič/ka sk. C – Praha 10 - Malešice

Autor:
Česká pošta

Náplň práce:

  • řízení vozidla nad 7,5 t (převážně zn. Iveco)
  • rozvoz a svoz poštovního materiálu
  • jízdy v regionu Praha + Střední Čechy (70%) + zbytek ČR (30%)
  • začátek i konec směn v Praze 10 - Malešicích

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz
  • dopravně - psychologické vyšetření
  • digitální karta do tachografu
  • spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:

  • měsiční mzdu do výše až 30.000,- kč (vč. příplatků za směnnost)
  • pracovní doba s týdenním úvazkem 37,5 hod.
  • zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, stravenky a další
  • služební stejnokroj a příspěvek na obuv a ochranné nápoje
  • příspěvek na dětské tábory, rekreaci a rehabilitaci
  • pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli hrazené zaměstnavatelem
  • dodržování platné legislativy EU, doby řízení a odpočinku
  • řádná úhrada zákonných odvodů ze strany zaměstnavatele - zajištění v době nemoci a důchodu

Místo výkonu:

SPU Praha, Sazečská 7, Praha 10 - Malešice

Kontaktní osoba:

Denisa Najmanová
specialista náboru
730 554 101