Truhlář, konstruktér, designer v moderní výrobě nábytku - Praha 10 - Vršovice

Autor:
Martin Čochner
Naše společnost Čochner design, s.r.o. se zabývá výrobou nábytku na míru a kompletním vybavením interiérů. Čeká vás práce v mladém a přátelském kolektivu. Můžete se naučit novým technologiím výrobního procesu i uplatnit své dosavadní zkušenosti. Příjmeme i technologa konstruktéra.

Co vás čeká

Výroba kusového i sériového nábytku v moderní výrobě nábytku.

Očekáváme:

Profesní znalost výroby nábytku

Prostorová představivost

Pracovitost

Spolehlivost

Samostatnost

Výhodou bude, pokud:

Umíte číst technické výkresy, Autocad, IMOS

Co vám můžeme nabídnout:

• zázemí stabilní, rozrůstající se moderní společnosti

• mladý pracovní tým s přátelskou atmosférou

• stabilní zaměstnání

• pracovní smlouvu na dobu neurčitou

• motivační finanční ohodnocení

• nástup možný ihned

• ohodnocení 28000- 35000 Kč čistého

• místo pracoviště: Bohdalec, Vršovice – Praha 10

• dostupnost MHD

Kontakt: Martin Čochner, tel.: 777 869 500