ASISTENT/KA (referent/ka ústředního školního inspektora) - Smíchov

Autor:
ČESKÁ ŠKOLNÍ INSPEKCE
vyhlašuje výběrové řízení

REFERENT/KA ÚSEKU ÚSTŘEDNÍHO ŠKOLNÍHO INSPEKTORA

pro pracoviště Praha – ústředí České školní inspekce

Pracovní náplň:

  • zajišťování administrativního chodu úseku,
  • informační, organizační a evidenční činnosti,
  • správa pracovních kalendářů,
  • organizace schůzek a jednání,
  • zajišťování a vyřizování korespondence,
  • příprava podkladů a stanovisek,
  • kontrola náležitostí písemností, redakční a typografické úpravy,
  • úzká součinnost se sekretariátem náměstka ústředního školního inspektora,
  • práce s daty v informačních systémech ČŠI a práce s MS Office.

Profil uchazeče (požadavky):

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší,
  • dobrá znalost práce s PC,
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, systémové myšlení,
  • plná svéprávnost,
  • trestní bezúhonnost[1],
  • zdravotní způsobilost,
  • znalost anglického jazyka výhodou.

Ohodnocení a benefity:

  • platové zařazení v 9. platové třídě dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů; platový tarif 17 360 ‑ 26 110,- Kč (v závislosti na počtu let praxe), osobní příplatek v závislosti na schopnostech, dovednostech a výkonu,
  • pružné rozvržení pracovní doby,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů indispozičního volna,
  • příspěvek na stravenky,
  • služební notebook,
  • služební mobilní telefon,
  • kvalitní materiální zázemí pro výkon práce,
  • profesní rozvoj zaměstnanců.

Předpokládaný nástup: červenec/srpen 2018 nebo dle dohody (jde o pracovní poměr na dobu určitou, zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)

Přihláška musí být doložena:

  • strukturovaným profesním životopisem,
  • motivačním dopisem.

Přihlášku s požadovanými doklady zasílejte do 1. července 2018, a to na adresu Česká školní inspekce, Oddělení profesního rozvoje, Bc. Kateřina Mrkvičková, Fráni Šrámka 37, 150 21 Praha 5 nebo osobní podání do podatelny České školní inspekce na výše uvedené adrese. Přihlášku lze podat rovněž v elektronické podobě na e-mail posta (a) csicr.cz (musí být opatřeno uznávaným elektronickým podpisem), nebo prostřednictvím datové schránky ČŠI (ID datové schránky: g7zais9).

Bližší informace poskytne: Bc. Kateřina Mrkvičková, DiS., oddělení profesního rozvoje, tel.: + 420 251 023 324

Celé znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení naleznete zde: http://www.csicr.cz/cz/Kariera