http://www.bemama.cz/

Jsme tři maminky – Lucka, Terka a Nikča -, které se seznámily v průběhu rodičovské dovolené při věčném tlachání u kávy :-)…Ale ne, vážně – u probírání všeho, co se dočetly o dětech a maminkách – že mají dělat toto a tamto, jak to mají dělat, proč to mají dělat, co mají dělat pro sebe, co mají dělat pro své děťátko nebo děti, až se rozhodly, že je nesmysl trávit tolik času (nejen) u počítače nebo na chytrém telefonu a hledat dlouhé hodiny TY ZARUČENĚ SPRÁVNÉ INFORMACE. Že by jim osobně, a snad i ostatním rodičům, mohlo usnadnit život „něco“ rychlého, nadupaného, přehledného.

A tak vzniklo BeMama, které pro vás připravuje semináře, workshopy, kurzy a jednorázové akce – pikniky, BeMama Days, které jsou nejen vzdělávacího charakteru, ale dávají vám prostor pro rozmanité trávení volného času a nevšední zábavu. 

Naším hlavním cílem je podpořit vás, zkrátka nenechat vás v tom – pomoci vám cítit se lépe a nabídnout vám příležitost být spokojenější jak v osobním, tak rodinném životě.

Zpravidla každé úterý dopoledne mezi 10. a 12. hodinou se setkáváme v prosklené učebně ÚMČ Praha - Petrovice (adresa zde).

Na BeMama ÚTERÝ jsou děti vítány!

Každé první úterý v měsící se setkáváme na Maminci.

Ostatní úterky se konají workshopy, semináře či přednášky,  které můžete absolvovat právě i s dětmi, nebo se vidíme „jen tak pracovně“.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT!

Ve spolupráci s RC Snopík pro vás připravujeme otevření nového vzdělávacího a zájmového centra BASTA FIDLI! A to nejen pro maminky s dětmi.

V našem centru budete moci trávit svůj volný čas, který si chcete užít. 

Můžete se těšit na vzdělávací workshopy a semináře, ale také na kroužky pro vás a vaše děti …. třeba tužkohraní, pohybové a rytmické kroužky, cvičení hlavně pro maminky a třeba i odlehčenou anglickou konverzaci pro maminky za přítomnosti jejich dětí :-).

Těšit se můžete přibližně na konci jara. MY UŽ SE TAKÉ TĚŠÍME!!! 

Fotogalerie: 
Spolek BeMama