RC Snopík

Typ subjektu: 
Školství

http://www.rc-snopik.cz/

Rodinné centrum Snopík nabízí soukromé jesle, školku a hlídání pro děti od 15 měsíců do 4 let. Splňujeme všechna hygienická, bezpečnostní a protipožární kritéria pro provozování rodinného centra. Naše prostory se nacházejí v blízkosti hostivařského lesoparku. Děti jsou rozděleny podle věku na dvě skupinky – Krtečci (15 měsíců - 2,5 roku) a Opičky (2,5 - 4 roky) - a každá skupinka využívá své vlastní prostory a má svůj vlastní program, který odpovídá jejich věku. 

O vaše děti se stará tým kvalifikovaných pedagogů a speciálních pedagogů, kteří mají několikaleté zkušenosti z domova i ze zahraničí. Vycházíme z předpokladu, že nejlépe se děti učí hrou, proto i u nás výuka probíhá především formou hry. Každý měsíc se zabýváme jiným zábavně-vzdělávacím programem dle aktuálního tématu. Ke každému dítěti přistupujeme podle jeho individuálních zvláštností s důrazem na všestranný rozvoj a svobodu dítěte. Dítě je pro nás rovnocenný partner, ke kterému chováme maximální respekt, vstřícnost, otevřenost a trpělivost. Šťastné a spokojené dítě je naší prioritou!

Součástí celodenního programu je také výtvarná a pracovní činnost, sportovní hry, hudební výchova. Navíc vám můžeme nabídnout kroužek angličtiny, který probíhá v odpoledních hodinách a je určen pro děti od 2,5 roku. Každý měsíc pořádáme pro děti spinkací pátek - spinkání ve školce přes noc.

 S dětmi pravidelně docházíme relaxovat do solné jeskyně v Hostivaři a snažíme se tak zvýšit jejich imunitu, předcházet alergiím, různým onemocněním a dýchacím problémům. Solná jeskyně je přizpůsobena potřebám nejmenších dětí - je zde pískoviště ze solného produktu, kde si děti mohou hrát, a stoleček na malování. 

Snažíme se o maximální komunikaci s vámi rodiči, naše dveře jsou pro vás vždy otevřené a jsme připraveni vyjít maximálně vstříc vašim požadavkům.

Těšíme se na vás!

Rodinné centrum Snopík

Adresa: 
Edisonova 429
Praha 10 – Petrovice
Česká republika
50° 2' 8.9196" N, 14° 33' 23.994" E
CZ
Fotogalerie: 
Adresa: 
Edisonova 429
Praha 10 – Petrovice
Česká republika
50° 2' 8.9196" N, 14° 33' 23.994" E
CZ