Vážení občané,

rádi bychom Vás informovali, že MČ Praha-Petrovice zahájila výstavbu nových parkovacích ploch. V první etapě budou vybudována parkovací stání v ulici Frostova, na křižovatce s ulicí Jakobiho na sídlišti Dobrá Voda.

Tento krok je součástí postupného zlepšování podmínek pro parkování v naší městské části, zejména s ohledem na potřeby místních obyvatel. Věříme, že nové parkovací plochy přispějí k většímu komfortu při parkování, zejména v době, kdy jsou stávající kapacity plně obsazené.

Omezení během výstavby se předpokládají minimální. Hlučnější práce (bourání, hutnění podloží apod.) potrvají přibližně jeden týden.