Zlatý Erb 2018

Pražské kolo soutěží Zlatý erb byl pro MČ Praha – Petrovice úspěšným.

Slavnostní vyhlášení soutěže Zlatý erb 2018 za kraj Hlavní město Praha se uskutečnilo v úterý 13. března 2018 v Rezidenci primátora hl. m. Prahy. Za hlavní město Prahu předával diplomy finalistům soutěže radní Libor Hadrava.

Zlatý erb je populární soutěž o nejlepší webové stránky, elektronické služby měst a obcí nebo webové turistické prezentace. Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech a obcích České republiky. Do letošního ročníku Zlatého erbu se přihlásilo 18 pražských městských částí. Celkem bylo hodnoceno 27 projektů.

Naše nové webové stránky mají zcela jinou strukturu, která je pro návštěvníky uživatelsky příjemná a plná dostupných informací. A to ocenila i letošní porota Zlatého Erbu a naše městská část získala hned dva Zlaté erby, a to za 3. místo v kategorii - Nejlepší webová stránka obce a současně jsme se stali Skokanem roku.

Je to velký úspěch, protože se nám podařilo vyhrát po dlouhých 6 letech. A právě proto bychom Vás rádi vyzvali, abyste se s námi podíleli na jeho obsahu a náplni a nebáli se nám psát své náměty, doporučení, posílali fotografie z akcí, apod. Náš web je zde přece pro vás a o vás.

A nyní se podívejte na výsledky Zlatého Erbu 2018:

Nejlepší webová stránka města

  1. Praha 8
  2. Praha 10
  3. Praha 12

Nejlepší webová stránka obce

  1. Praha-Kunratice
  2. Praha-Dolní Počernice
  3. Praha-Petrovice

Kategorie Smart City a nejlepší elektronická služba

  1. Praha 10: Převod webových stránek do českého znakového jazyka
  1. Praha 12: Automatický odpovídač – Chatbot
  1. Praha MHMP: Máte nápad
  1. Praha 12: Mobilní aplikace „Praha 12 v mobilu“

Skokanem roku se stala MČ Praha-Petrovice.

 

Zdroj: Zlatý Erb, MHMP a webmaster 

Zlatý Erb 2018 - Skokan roku
Zlatý Erb 2018 - 3. místo
Zlatý Erb 2018